LOGO_KOLO_PZ_BW

A MOŻE
WARSZTATY?

MARZY CI SIĘ KREATYWNIE SPĘDZONY CZAS?

Ale jakoś blisko i wtedy, kiedy możesz, żeby nie stracić połowy dnia na dojazd i stanie w korkach, bo wszyscy akurat jadą. No i tak, żeby być w domu na wieczór. Albo w ogóle w środę przed 14 na przykład. I myślisz pewnie, że to za dużo oczekiwań i się nie uda? Prowadziliśmy już Mobilne Warsztaty w szkołach, domach kultury, salkach, galeriach, bibliotekach, klubach osiedlowych, z młodzieżą, z dziećmi, bez dzieci, z seniorami, rano, wieczorem, w środku dnia – jesteśmy tam, gdzie są chęci do kreatywnej zabawy. Po prostu zadzwoń i wymyślimy coś ekstra. A program? Dostosowujemy gotowy lub tworzymy od podstaw – tam, gdzie są chęci, znajdzie się i sposób.

W stałej ofercie znajdziesz:

Warsztaty z podstaw ceramiki:
– Ile to kosztuje? 300 zł
– Ile to trwa? 3 dni, 3 h dziennie
– Co się będzie działo? Różne techniki wyrobu ceramiki, obróbki i szkliwienia. Wiedza i mnóstwo twórczej zabawy, Po trzech spotkaniach w ciągu dwóch tygodni otrzymasz swoje wypalone prace.

Warsztaty dla chcących więcej:
– Ile to kosztuje? 400 zł
– Ile to trwa? 3 dni po 4 h dziennie
– Co się będzie działo? Bardziej zaawansowane techniki, wyrobu ceramiki, obróbki i szkliwienia + podstawy wypału ceramiki. Po trzech spotkaniach w ciągu trzech tygodni otrzymasz swoje wypalone prace, jeszcze więcej wiedzy i zaspokojenie tęsknoty za wspaniałą atmosferą i zabawą).

Warsztaty z mozaiki, dla zaawansowanych:
– Ile to kosztuje? 650 zł
– Ile to trwa? 5 dni po 4 h plus półgodzinne spotkanie projektowe.
– Co się będzie działo? Najdłużej trwający kurs, wymagający dużo pracy i zaangażowania, ale efekt jest wart wyrzeczeń. Po 6 spotkaniach w ciągu 5 tygodni otrzymasz swoją pracę, mnóstwo wiedzy, doświadczenia i satysfakcji).

WIĘCEJ!

Krótkie warsztaty tematyczne:
– Ile to kosztuje? 100 zł
– Ile to trwa? jeden intensywny dzień, 4 godziny poświęcone danej tematyce, np. świąteczne, wiosenne, ogrodowe, robimy świeczniki, walentynkowe, twórcze prezenty).

Dłuższe warsztaty tematyczne:
– Ile to kosztuje? 200 zł
– Ile to trwa? dwa intensywne dni, 3 godziny poświęcone danej tematyce, np. świąteczne, wiosenne, ogrodowe, robimy świeczniki, walentynkowe, twórcze prezenty).

Warsztaty rodzinne:
– Ile to kosztuje?
150 zł (4/5 osoby dwoje rodziców i dwoje lub troje dzieci)
80zł (jeden rodzic i jedno lub dwoje dzieci).
– Ile to trwa? Jeden dzień 3 h świetnej, rozwijającej zabawy, pełen wyzwań i podstaw ceramiki.

Otwarta pracownia cena 13 zł za godzinę

Indywidualne cena 20 zł za godzinę
Wykonane z miłości do piękna.